linduska26
23. feb 2012
LINDA butk....
linduska26
autorďakujem za pochvalu ..nieje problém poslať...ak sa Vám niečo páči... :O)
23. feb 2012
mate aj eshop
23. feb 2012
linduska26
autorPosielame poštou ...keď sa Vám niečo páči kludne sa opýtajte...na Facebooku je všetko čo ponúkame aj s cenami...
23. feb 2012




krasne vecicky.. skoda,ze ste taaak daleko 😢