
1 / 8
Dajú sa veci aj cez net objednať? dakujem
18. apr 2012
linduska26
autoráno posielam aj poštou... napíšte čo sa Vám páči a ja Vám pošlem... Alebo si požiadajte o priateľstvo na Fb Linda Butik a tam je všetko pofotené...
18. apr 2012

Dajú sa veci aj cez net objednať? dakujem
áno posielam aj poštou... napíšte čo sa Vám páči a ja Vám pošlem... Alebo si požiadajte o priateľstvo na Fb Linda Butik a tam je všetko pofotené...
Teda toto je peckaaaaaaa 🙂 Kraaaaaaaasne