icon
1 / 8
avatar

Teda toto je peckaaaaaaa 🙂 Kraaaaaaaasne

17. apr 2012
avatar

Dajú sa veci aj cez net objednať? dakujem

18. apr 2012
avatar

áno posielam aj poštou... napíšte čo sa Vám páči a ja Vám pošlem... Alebo si požiadajte o priateľstvo na Fb Linda Butik a tam je všetko pofotené...

18. apr 2012