linduska26
autor@edibedi 8,90€
3. nov 2013
prosím vás to zelené tričko ešte máte? A aká je cena prosím.Ďakujem
8. nov 2013
linduska26
autor@adamko7 dobrý deň áno máme -je to pulovrík - 18,90€
8. nov 2013
@edibedi 8,90€
prosím vás to zelené tričko ešte máte? A aká je cena prosím.Ďakujem
@adamko7 dobrý deň áno máme -je to pulovrík - 18,90€
Kolko stoji ta ciapka?