icon
4 / 17
kabelka - 14,90€
avatar

Dobý deň,tento čierny-zlatý šál máte aj v inej farbe a cena?Ďakujem

1. okt 2013
avatar

zdravim, písala som Vam vcera ohladom hnedej kabelky....prosím o rozmer.....oznacila som aj inu v albume ale ta asi uz neni ci? VDAKA

1. okt 2013
avatar

@lucia1678 tento šál ešte bude v pondelok - v čiernej ,bordovej a hnedej farbe...

2. okt 2013
avatar

a niečo podobné v bielo-zlatej nemáte?

2. okt 2013
avatar

@lucia1678 nie veru...

3. okt 2013
avatar

@linduska26 tento čierny šál ešte máte?

8. okt 2013
avatar

@vladi24 už nieje...

8. okt 2013