
3 / 11
15,90€
linduska26
autor@radoslava27 cena - 15,90€
veľkosť uni - máme aj čierne...
4. okt 2013
@linduska26 a material je to aky????
4. okt 2013
linduska26
autor@radoslava27 teplákovina...🙂
4. okt 2013
Chcem sa spytat, maju znizeny sed, ci sa mi to len zda?🙂
5. okt 2013
linduska26
autor@tenginka majú klasický sed...
6. okt 2013
Dobry vecer,mala by som zaujem o nohavice, su uni velkost?To su harem nohavice?Dakujem.
15. okt 2013
linduska26
autor@maminkazuzulka - je to úzky strih...ešte sú béžové,čokoládové a tmavosivé..
15. okt 2013
tak ja by som poprosila tie cokoladove, adresa Zuzana Pochylá, Hradská 4F, 82107 Bratislava
dakujem
16. okt 2013
ahoj cena a velkost cierne????