icon
3 / 11
15,90€
avatar

ahoj cena a velkost cierne????

4. okt 2013
avatar

@radoslava27 cena - 15,90€
veľkosť uni - máme aj čierne...

4. okt 2013
avatar

@linduska26 a material je to aky????

4. okt 2013
avatar

@radoslava27 teplákovina...🙂

4. okt 2013
avatar

Chcem sa spytat, maju znizeny sed, ci sa mi to len zda?🙂

5. okt 2013
avatar

@tenginka majú klasický sed...

6. okt 2013
avatar

Dobry vecer,mala by som zaujem o nohavice, su uni velkost?To su harem nohavice?Dakujem.

15. okt 2013
avatar

@maminkazuzulka - je to úzky strih...ešte sú béžové,čokoládové a tmavosivé..

15. okt 2013
avatar

tak ja by som poprosila tie cokoladove, adresa Zuzana Pochylá, Hradská 4F, 82107 Bratislava
dakujem

16. okt 2013