icon
1 / 12
avatar

Sedy je ake cislo a cena?dakujem

20. sep 2013
avatar

aj ja si prosim cenu a velkosť..

20. sep 2013
avatar

ten rukav je 3/4 alebo dlhy?

20. sep 2013
avatar

Krásny svetrik, máte S? Poprosim aj cenu

20. sep 2013
avatar

Perfektny... Kolko stoji?

20. sep 2013
avatar

@simi505
@tomika
@katusap
@marusiacik1
@edibedi cena je 14,90€ veľkosť uni - volný strih...🙂

20. sep 2013
avatar

@linduska26 no snáď veľkosť sadne kolko máte kusov?

20. sep 2013
avatar

@linduska26 poprosila by som ten sedy

20. sep 2013
avatar

Ja by som si prosila jeden biely 🙂

20. sep 2013
avatar

aj ja poprosim sedy dakujem

20. sep 2013
avatar

Aj ja mam zaujem o sedy

20. sep 2013
avatar

@marusiacik1 máme dosť...
🙂

20. sep 2013
avatar

@linduska26 tak tiež mam záujem o šedý

21. sep 2013
avatar

@linduska26 jéééj, aj ja by som si prosila ten šedý 🙂

21. sep 2013
avatar

Dobrý večer ešte ich máte mala by som záujem Ďakujem

23. sep 2013
avatar

@simaeli áno ešte máme šedé..🙂

23. sep 2013
avatar

super a možem porosiť o čísielko účtu a presnú sumu Ďakujem

24. sep 2013
avatar

Ďakujem za svetrík...je úúúúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýý 🙂

25. sep 2013
avatar

Ďakujem Vám...🙂 .) 🙂

25. sep 2013
avatar

Máte ešte tento svetrík v bielej farbe ? AK áno bolo by možné doplniť foto🙂

17. okt 2013
avatar

@misiatko8 nie iba sivý posledný...

17. okt 2013
avatar

Ešte máte sivý ?

30. okt 2013
avatar

@11motylka11 už sa všetky vypredali...

31. okt 2013