icon
1 / 12
avatar
17. júl 2013
avatar

poprosím cenu?

18. júl 2013
avatar

aj ja cenu prosim 🙂

18. júl 2013
avatar

cena???je to podla velkosti??

18. júl 2013
avatar

DD prosim cenu a velkost dakujem

18. júl 2013
avatar

Ahoj mala by som zaujem o to tmavo ružové , len neviem aké máš velkosti ja nosím S alebo M ....

18. júl 2013
avatar

cenu a veľkosti prosím.

18. júl 2013
avatar
18. júl 2013
avatar

@linduska26 mozem ta poprosit miery s=m ???aky je to material???aj to tigrove tielko dakujem

18. júl 2013
avatar

a toto to bledsie ruzove s-m este mate???aky je to material??

19. júl 2013
avatar

@linduska26 Poprosím poslať podklady k platbe k tomu tmavoružovému a velkosť S/M . Dakujem

20. júl 2013
avatar

@blondina2013
@blondina2013 svetloružové už nieje...

21. júl 2013
avatar

Ake farby vam ostali z velkosti M/L?

22. júl 2013
avatar

@dharmaz ešte je - ružová a biela..

22. júl 2013
avatar

Tak by som si prosila obidva na dobierku na moju adresu ak sa da🙂 Zuzana Veselovská, Liptovská Osada 174, 034 73🙂 Tesim sa🙂)

22. júl 2013
avatar

@dharmaz o.k. zajtra ich posielam...🙂

22. júl 2013
avatar

@linduska26 to zelene este mate?

23. júl 2013
avatar

@mirkamirkaa áno máme posledné...

23. júl 2013
avatar

@linduska26 ked S M tak mi mozte poslat

23. júl 2013
avatar

Tak toto tricko odporucam kazdej, sedi perfektne🙂))diky Linda🙂)

24. júl 2013
avatar

@dharmaz ďakujem aj ja mám 3 farby...🙂 je bohovskéééé!!!

24. júl 2013
avatar

ešte mate?

29. júl 2013
avatar

nie už vypredané...

30. júl 2013
avatar

@linduska26 este mate vo velkosti S/M???

8. aug 2013
avatar

@ka3n tieto budú o 2 týždne...

9. aug 2013
avatar

@linduska26 tak ja pockam na tu jesennu kolekciu a potom objednam..dakujem, budem sledovat vas bazarik

9. aug 2013
avatar

@dharmaz prosim ta ti pises, že mas toto tričko, myslis ze by mi bola dobra velkost S/m..mam 168cm a 54kg..dakujem 🙂

9. aug 2013
avatar

@linduska26 este vas chcem potom poprosit o rozmery toho trička S/M..širka pod pazuchami a dlžka../ked budu/ dakujem

9. aug 2013
avatar

@linduska26 budem mat zaujem o to syto ružove S/M , ked pridu..dakujem / a ked budem robit obj este si premyslim aj ten svetrik/ dakujem

9. aug 2013
avatar

@ka3n no ja som si zobrala velkost M/L -mam 171 cm a 60 kg a mne je akurat, nie velmi otiahnute. Myslim ze ta velkost S by ti mala byt dobra, aj ked asi nie uplne na telo. skus sa opytat predavajucej🙂)

9. aug 2013
avatar

@ka3n o.k. keď prídu hneď Vám napíšem...🙂

10. aug 2013
avatar

@linduska26 ok budem cakat! dakujem

10. aug 2013
avatar

máte ich ešte ??? vo veľ. M/L

15. aug 2013
avatar

@lievocenka teraz už niesu...

15. aug 2013
avatar

zoberiem aj ja ked budu 🙂

20. aug 2013