
6 / 8
Mmozem aj ja poprosit cenu a ake mate velkosti. dakujem
29. apr 2013
aj ja poprosim cenu a velkosti Lko aj je taka dajaka cena primerana
29. apr 2013
aj ja poprosim cenu a velkosti hlavne dlžku dakujem
29. apr 2013
BUDEM SI PROSIT dvoje uz som vam pisala cez FB DAKUJEM A ESTE OSTATNE VECI KU TOMU
30. apr 2013
jej take iste mam.. su super!
1. máj 2013
@dadika663 ja som si ich kupovala ked som bola tehu a to som mala len brusko, gate su velkosti S, nosievala som xs, teraz som na velkosti S a gate su akurat, oni su volne a tenucke super!! aby zase neboli velmi siroke a daju sa stiahnut na snurku, takze to je super.. myslim, ze velkost L je v pohode.. ale ak sa da, dajte si zmerat boky... 🙂
2. máj 2013
dakujem velmi krasne
3. máj 2013
aká je cena??