icon
3 / 18
avatar

dobry den tielko este mate ??aka je velkost a cena dakujem za odpoved

5. jún 2013
avatar

prosim vas aka by bola cena za leginny aj tricko?

6. jún 2013
avatar

tielko je suprove aj mna by zaujimala cena , dakujem

6. jún 2013
avatar

aj ja by som mala zaujem o toto ruzove 🙂

6. jún 2013
avatar

@nikitkad
@blanche05
@miriamsz
@dharmaz tielko - 5.90 € veľkosť uni - asi tak S/M a legíny - 8,90 €

6. jún 2013
avatar

@nikitkad
@blanche05
@miriamsz
@dharmaz Ja už tieločko mám a je úžasné, super materiál, dĺžka aj strih 🙂

6. jún 2013
avatar

aj toto ruzove mi mozte pribalit🙂

6. jún 2013
avatar

@dharmaz o.k. aj toto...

6. jún 2013
avatar

@linduska26 dobre takze dokopy su to dva tielka, toto ruzove a to cipkovane a este neviem ci aj tu kosielku bielu z inzeratu -ci ste si to precitali.🙂

6. jún 2013
avatar

@dharmaz áno mám tie dve tielka a aj košelu bielu XL za 9.90€

7. jún 2013
avatar

ok mozte mi to poslat: Zuzana Veselovská, Liptovská Osada 174, 03473 na dobierku🙂 velmi vam dakujem pekny den🙂)))

7. jún 2013
avatar

a este by som si prosila aj toto ruzove tielko🙂

7. jún 2013
avatar

@dharmaz o.k. zajtra posielam...ďakujem a krásny večer prajem...🙂

7. jún 2013