
3 / 18
prosim vas aka by bola cena za leginny aj tricko?
6. jún 2013
tielko je suprove aj mna by zaujimala cena , dakujem
6. jún 2013
aj ja by som mala zaujem o toto ruzove 🙂
6. jún 2013
linduska26
autor@nikitkad
@blanche05
@miriamsz
@dharmaz tielko - 5.90 € veľkosť uni - asi tak S/M a legíny - 8,90 €
6. jún 2013
aj toto ruzove mi mozte pribalit🙂
6. jún 2013
linduska26
autor@dharmaz o.k. aj toto...
6. jún 2013
@linduska26 dobre takze dokopy su to dva tielka, toto ruzove a to cipkovane a este neviem ci aj tu kosielku bielu z inzeratu -ci ste si to precitali.🙂
6. jún 2013
linduska26
autor@dharmaz áno mám tie dve tielka a aj košelu bielu XL za 9.90€
7. jún 2013
ok mozte mi to poslat: Zuzana Veselovská, Liptovská Osada 174, 03473 na dobierku🙂 velmi vam dakujem pekny den🙂)))
7. jún 2013
a este by som si prosila aj toto ruzove tielko🙂
7. jún 2013
linduska26
autor@dharmaz o.k. zajtra posielam...ďakujem a krásny večer prajem...🙂
7. jún 2013
dobry den tielko este mate ??aka je velkost a cena dakujem za odpoved