linduska26
autor@finka19 áno tenší svetrík - na chrbte je slza otvor a viaže sa to na mašľu...
3. nov 2013
super, ďakujem... a veľkosť opäť UNI ? Ja tie Uni nemôžem, vyzerám v tom ako potápač, potrebujem XS, S.
4. nov 2013
linduska26
autor@finka19 je to uni veľkosť...
4. nov 2013

to hned vpredu s tou tyrkys stuhou je prosim co ? svetrik taky tensi ? Ta stuha je na nom na co ?