
2 / 12
Ja si taketo urcite budem prosit😉 len neviem aku farbu..a este to tu musim pokukat lebo zistujem,ze kraaasne vecicky a moj satnik ziva prazdnotou..
25. júl 2013
predpokladám, že ste už vypredali ☹ len včera som vás objavila 🙂 inak veľmi pekné vecičky, pokukám a určite niečo vyberiem 🙂
28. sep 2013
linduska26
autor@evauradnikova ďakujem za pochvalu... áno už vypredané... stará fotka...
29. sep 2013
12,90€