icon
2 / 12
avatar

12,90€

25. júl 2013
avatar

Ja si taketo urcite budem prosit😉 len neviem aku farbu..a este to tu musim pokukat lebo zistujem,ze kraaasne vecicky a moj satnik ziva prazdnotou..

25. júl 2013
avatar

predpokladám, že ste už vypredali ☹ len včera som vás objavila 🙂 inak veľmi pekné vecičky, pokukám a určite niečo vyberiem 🙂

28. sep 2013
avatar

@evauradnikova ďakujem za pochvalu... áno už vypredané... stará fotka...

29. sep 2013