
8 / 19
Dobry velkost L tych kratasiek by som poprosila ak je tak ich beriem. Dakujem
13. júl 2013
linduska26
autor@lankaaa veľkosti sú -XS,S,M,
14. júl 2013
linduska26
autor@tehullka áno L-ko máme...nachystám Vám ich...🙂
14. júl 2013

Dobry velkost L tych kratasiek by som poprosila ak je tak ich beriem. Dakujem
@lankaaa veľkosti sú -XS,S,M,
@tehullka áno L-ko máme...nachystám Vám ich...🙂
Dobry,aja je velkost tielka?dakujem 🙂)