icon
8 / 19
avatar

Dobry,aja je velkost tielka?dakujem 🙂)

13. júl 2013
avatar

Dobry velkost L tych kratasiek by som poprosila ak je tak ich beriem. Dakujem

13. júl 2013
avatar

@lankaaa veľkosti sú -XS,S,M,

14. júl 2013
avatar

@tehullka áno L-ko máme...nachystám Vám ich...🙂

14. júl 2013