icon
11 / 19
avatar

su to siatky? a aka je prosim cena? dakujem

12. júl 2013
avatar

@babareno tunika 2v1 - 12,90€ veľkosť uni- sedí na M,L

12. júl 2013
avatar

@linduska26 dakujem za odpoved, ja nosim xs, s asi by to bolo az moc volne :/

12. júl 2013
avatar

Poprosim tu ruzovu, ak nebude tak tu zelenkavu. Dakujem🙂

13. júl 2013
avatar

@tehullka máme lososovoružovú...🙂 odkladám...

14. júl 2013