
11 / 19
linduska26
autor@babareno tunika 2v1 - 12,90€ veľkosť uni- sedí na M,L
12. júl 2013
@linduska26 dakujem za odpoved, ja nosim xs, s asi by to bolo az moc volne :/
12. júl 2013
Poprosim tu ruzovu, ak nebude tak tu zelenkavu. Dakujem🙂
13. júl 2013
linduska26
autor@tehullka máme lososovoružovú...🙂 odkladám...
14. júl 2013
su to siatky? a aka je prosim cena? dakujem