
18 / 27
aku ma cenu toto tielko prosim Linduška ?
19. jún 2013
zoberiem tielko ak ešte je.
19. jún 2013
linduska26
autor@tehullka
@miriamsz
@vanesulka tielko - 9.50 € veľkosť uni - sedí na S,M
20. jún 2013
@linduska26 mam zaujem o 2kusy,dakujem
20. jún 2013
@linduska26 Lindušik ja si ho prosim , dakujem
20. jún 2013
linduska26
autor@vanesulka je posledné. odkladám Vám...🙂
20. jún 2013
linduska26
autor@miriamsz mrzí ma to bolo posledné..
20. jún 2013
@linduska26 néééééééé ☹ fňuk
20. jún 2013
Toto tielocko velkost M, a cena? Spocitala by ste mi ceny za vsetko o co mam zaujem a napisete mi IP? Dakujem