
23 / 23
aj ja by som mala záujem
16. máj 2013
linduska26
autor16. máj 2013
a cena je 8,9 ?
16. máj 2013
linduska26
autor@vanesa11 už vypredané....
16. máj 2013
teda už niesú ved ste písali že mi ich propravíte?
16. máj 2013
linduska26
autor@vanesa11 áno pre Vás ešte mám...som sa pomýlila...🙂
16. máj 2013
okiii čítala som správu zajtra vám posielam peniažky
16. máj 2013
Dobrý večer mala by som záujem o tieto nohavice možem poprosiť vaše číslo účtu a sumu kolko vám mám poslať Ďakujem