
12 / 14
Dobrý večer, aká je cena tých 3/4 nohaviek na figuríne, a sú aj v S ku? ďakujem
20. máj 2013
linduska26
autor@aduska8888 to už vypredané...
20. máj 2013
linduska26
autor@eilatka nohavice už vypredané...
20. máj 2013

Dobrý večer, aká je cena tých 3/4 nohaviek na figuríne, a sú aj v S ku? ďakujem
@aduska8888 to už vypredané...
@eilatka nohavice už vypredané...
aešte toto dlhšie oranžové-velkost a cena?