icon
1 / 6
avatar

Dobrý deň! Po čom máte tie veci na figuríne?

18. apr 2013
avatar

@u.mimi sukňa - 17.50 € , tielko - 5.90 €, opasok - 9.90 € , šatka 6.90 €

18. apr 2013
avatar

ak by som chcela objednať, dá sa? Sukňu M-ko alebo 28-ku, a tričko XL a jeden opasok!

18. apr 2013
avatar

@u.mimi tričko je len uni veľkosť - S-ko je malinké... ale sukňa 38 a opasok máme...🙂

18. apr 2013
avatar

tak mi môžete poslať sukňu aj opasok!pošlem Vám do IP adresu! poprosím Vás pošlite na dobierku!

18. apr 2013