linduska26
5. jún 2013
Nový výklad - 5.6.2013
linduska26
autor🙂
5. jún 2013
prosim vas,mate aj L a XL velkosti? a posielate v pripade zaujmu aj do zahranicia?jasne,ze platba by bola predom na ucet.dakujem
9. jún 2013
linduska26
autor@zuzana323 dobrý deň áno posielam ja do zaharaničia ,ale veci sú väčšinou univerzálna veľkosť...max. L-ko
9. jún 2013
@linduska26 to je skoda,bojim sa,ci by som to L-ko obliekla :( mate fakt uzasne vecicky...
10. jún 2013





















no odtiaľto by som brala asi všetko 😀