icon
4 / 4
avatar

ahoj, nejaku pansku by som k vianociam zobrala pre muza. dalo by sa poriesit?

8. nov 2012
avatar

cervena alebo ina farba by bola fajn, sedu moc nie...

8. nov 2012
avatar
liviah
autor

Kukni gap.eu a daj mi vedieť, rada Ti objednam, nakoľko budem robiť zajtra objednávku 🙂 a supravicky už dorazili?

8. nov 2012