Konečne čítam normálne názory. Ľuďom naozaj šibe. Chceli by to zadarmo. Ja každému, kto má problém s cenou poviem, nech si to skúsi upiecť sám. Prejsť tri obchody, zohnať dobré čerstvé ovocie, kúpiť si formu, upiecť korpus, tortu naplniť a dokončiť. Nie je to sranda.
Prosim odkial mas formicky?
@dopolbokaodrata ona sa snaží zdvorilo odpisovať, že všetko je to drahšie. Snaží sa kupovať kvalitnejšie ale tak niekto to nepochopí. Plus elektrina, voda. Ľudia si myslia, že to je bleskovka. A teda keď vidim, ze jeden den robi korpusy, druhý plni, kym to všetko zrovna, vyrovná, ozdobi.
@0kristina0 pridam sa, zhanam ich uz dlho, ale neuspesne. Dakujem
Baby, ja síce nie som cukrarka, ale keď tu čítam, čo píšete vy cukrarky a pekarky.. no asi by som na vašom mieste povedala ze urobím za 20 eur ale dala by som klientovi list čo všetko potrebujem a nech mi všetko nakúpi.. veď toľko stojí všetky tie ingrediencie, že hádam.musite vy platiť viac než čo vám klient zaplatí 🤦♀️ myslím, že si to ľudia neuvedomujú..
Áno išlo o to, že fakt je to nezaplatena práca, koľko stoja suroviny, jahody, ovocie, koľko hodín nad tým človek stojí a potom atómová v kuchyni, umývačka, voda tiež nieje zadarmo
@k_atarina
@0kristina0 kupovala som ich v ba v Karlovke v obchode kde predávajú pomôcky na pečenie
@lizatko1009 odmieras mi prosim ta aky maju priemer?
@0kristina0 2.5 cm
@lizatko1009 mohla by som poprosit recept? Dakujem
@lenuskall keby som si ho aj pamatala rada


Ja peciem ako som zacala chodit na ucnovku za cukrarku.uz to bude 20 rokov ale uz ma to prestáva bavit.Neskutocne rada peciem ale ked uz ludia by nedbali za 20€ poschodovu tortu🤦♀️ to uz co je?a teraz uz vsade su videa ze ako rychlo sa da zbuchat torta za 20 minut a pytaju za to peniaze ze koniec.