laurika26
Včera o 15:45
Bude tu asi pribúdať nových nickov :slight_smile:, debatí sa o MK aj na topkách:
vyberám z diskusie k článku vraždy 16-ročného:
"javelina
toto je hlavne dôsledok prehnane permisívnej výchovy, keď sú deti odmalička vedené ku tomu, aké sú výnimočné a môžu všetko, v konečnom dôsledku aj drogovať a vraždiť. keď dieťa nie je rodičmi vedené ku zodpovednosti za svoje činy a nebolo nikdy za nič potrestané, tak potom má pocit, že môže urobiť naozaj čokoľvek komukoľvek. som zvedavá, čo by odborníci povedali na niektoré diskusie na modrom koňovi.

kominarik01 javelina
Dievčina zničila životy dvom rodinám a aj sebe !
Naša mládež = budúcnosť Slovenska ?!
To si v : škole , rodinách , u kamarátov , spolužiakov , priateľov nikto nič nevšimol , že berú drogy a niečo sa s nimi - ňou deje ???!
S deťmi treba komunikovať a nie len , či : jedol , kadil , aké má známky , či chce nové mikiny , alebo rifle ... ale čo ICH trápi - sužuje !?
Po vojne je každý - generálom ....
PS : Javelinka , čo je to na " modrom - koňovi ?"

Oľga kominarik01
Modrý koník - internetový portál, kde si naivné a hlúpe ženy vymieňajú "múdre" rady k starostlivosti o deti."
Zobraz celú správu
laurika26
21. máj 2019
Žienky - skúsené kuchárky (aj kuchári), prosím vás ako robíte bežné šaláty k hlavnému jedlu?
Mne tie šaláty veľmi chutia (napr. srbský, kapustový s kukuricou, mrkvový s ananásom, a kopec iných), dám všetky suroviny, ktoré majú ísť, no chuťovo to vôbec nie je ono - aké triky používate?
poraďte prosím ... :pray: ďakujem veľmi pekne :heart:
Zobraz celú správu
laurika26
21. máj 2019
Brutalita činu zaskočila aj niektorých klinických psychológov. Detská psychologička Gabriela Herényiová reagovala slovami: skrat a silný afekt. „Bohužiaľ, toto je generácia, ktorej sa to bude stávať veľmi často. Deti majú všetko, nemusia prekonávať prekážky, o nič bojovať, a pri každom malom probléme sa správajú absolútne iracionálne a živočíšne. Toto nemôže byť ani pripravované, to môže byť len živočíšne," povedala Herényiová.

Veľmi smutné, koľko sa toleruje dnešným deťom a vždy až keď sa to tragicky vyhrotí, tak potom sa už poukazuje na to, že dnešné deti sú svojimi rodičmi rozmaznávané a že to nie je dobré...
https://www.hlavnespravy.sk/prisiel-cas-vratit-...
Zobraz celú správu