
25 / 32
Malý Tobi 5 hodín po pôrode
jeheeej no krásny je. Vefi s tou nevyspatou rodinou si to vystihla 😀 😀 😀
27. apr 2010
lubka gratulujeme je krasny...
28. apr 2010
jeeeeeeeeeee krásnučký je.....blahoželám
28. apr 2010
lubka89
autordakujem vam krasne 🙂
30. apr 2010
nadherny chlapcek,nech sa mu dari.
1. máj 2010
krasnučky je...
2. máj 2010
však je peknučký, ešte taký pokrčenučký,.....už aby ste boli pokope, jedna veľká šťastná (nevyspatá) rodina