icon
25 / 32
Malý Tobi 5 hodín po pôrode
avatar

však je peknučký, ešte taký pokrčenučký,.....už aby ste boli pokope, jedna veľká šťastná (nevyspatá) rodina

27. apr 2010
avatar

jeheeej no krásny je. Vefi s tou nevyspatou rodinou si to vystihla 😀 😀 😀

27. apr 2010
avatar

lubka gratulujeme je krasny...

28. apr 2010
avatar

jeeeeeeeeeee krásnučký je.....blahoželám

28. apr 2010
avatar
lubka89
autor

dakujem vam krasne 🙂

30. apr 2010
avatar

nadherny chlapcek,nech sa mu dari.

1. máj 2010
avatar

krasnučky je...

2. máj 2010