icon
1 / 1
avatar

Každému dieťaťu, ktoré cíti nepokoj z rodičov vystresovaných touto dobou.

28. nov 2025
avatar
@sporttip

Každému dieťaťu, ktoré cíti nepokoj z rodičov vystresovaných touto dobou.

@sporttip veru extrémne rýchlo a stresujúco žijeme 🫣

28. nov 2025
avatar

Starým rodičom, za celý rok ako nám pomáhajú ❤️

28. nov 2025
avatar

Mojej mame, preto lebo si to zaslúži. 💞

28. nov 2025
avatar

Nám všetkým, lebo sme skvelé mamy, manželky, ženy, sestry, kamarátky, kolegyne, niekedy psychologičky, niekedy pacienti, atď atď 😄

28. nov 2025
avatar

Starym rodičom lebo velmi vela pomahaju a podporuju❤️

28. nov 2025
avatar

Všetkým, ktorí to potrebujú, lebo sú chorí, alebo v núdzi 😇🙏🏼❤️🍀

29. nov 2025
avatar

Každému, kto ich nemá tak pekné, aby bol šťastný🤍 a čo sa teším je, že sme s detmi takou malou kvapkou prispeli tiež v projektoch kolko lásky sa zmestí do krabice od topánok a vianočný zázrak 🙂 verím, že aj to málo može niekomu spraviť krajšie vianoce 🎄❤️

29. nov 2025
avatar

Každému jednému z nás 🍀🌲🥰

29. nov 2025
avatar

Aspoň o kvapku lepšie Vianoce si želám pre dcerkinu spolužiačku, ktorá bude druhé Vianoce sedieť pri vianočnom stole bez maminky, pretože maminka minulý rok umrela a to dievčatko si nič nepraje pod stromček, len to jedno....to nesplniteľné.

29. nov 2025
avatar
@zuzana2910

Aspoň o kvapku lepšie Vianoce si želám pre dcerkinu spolužiačku, ktorá bude druhé Vianoce sedieť pri vianočnom stole bez maminky, pretože maminka minulý rok umrela a to dievčatko si nič nepraje pod stromček, len to jedno....to nesplniteľné.

@zuzana2910 😔

29. nov 2025
avatar

Vsetkym osamelym detickam 🥹

29. nov 2025
avatar

Mojím rodičom, veľa nám pomáhajú hlavne cez prázdniny s deťmi

29. nov 2025
avatar

Ja by som dopriala o kvapku lepsie Vianoce mojmu manzelovi. Za tento rok si toho prezil tolko zleho a ja mam pocit, ze robim pre nho malo,aby som ho povzbudila.

29. nov 2025
avatar

Všetkým, ktorí to potrebujú.

29. nov 2025
avatar

🍀 🙏 všetkým chorým ľuďom 🙏🙏

29. nov 2025
avatar

Mojej sestre by som dopriala taketo vianoce, pretože má veľmi vela starostí so svojim synom a ja ju mam velmi rada❤️dufam ze si to precíta...🩷

29. nov 2025
avatar
@zuzana2910

Aspoň o kvapku lepšie Vianoce si želám pre dcerkinu spolužiačku, ktorá bude druhé Vianoce sedieť pri vianočnom stole bez maminky, pretože maminka minulý rok umrela a to dievčatko si nič nepraje pod stromček, len to jedno....to nesplniteľné.

@zuzana2910 😢

29. nov 2025
avatar

Všetkým zraniteľným 😔🍀

29. nov 2025
avatar

Hlavne chorým a ženám v núdzi ked zostanú z detmi samé a bez všetkého 🥺

30. nov 2025
avatar

ludom bez domova 🙂

30. nov 2025
avatar

Každému dieťaťu, ktoré cíti nepokoj z rodičov vystresovaných touto dobou

30. nov 2025
avatar

Dopriala by som ich každému, kto je chorý, aby nemusel Vianoce stráviť v nemocnici, ale doma v kruhu svojej rodiny a priateľov.

30. nov 2025
avatar
@vikies

Všetkým, ktorí to potrebujú, lebo sú chorí, alebo v núdzi 😇🙏🏼❤️🍀

@vikies gratulujem očakávajte správu vnakbližších dňoch 🙂

6. dec 2025
avatar
@lucia286

@vikies gratulujem očakávajte správu vnakbližších dňoch 🙂

@lucia286 ďakujem krásne, veľmi sa teším. 🤗🎅🏻❤️

7. dec 2025
avatar
@lucia286

@sporttip veru extrémne rýchlo a stresujúco žijeme 🫣

@lucia286 človek až prosí, aby sa každý deň spomalil aby sme mali čas žiť a nie iba riesit nevyhnutne veci :(

8. dec 2025