Starým rodičom, za celý rok ako nám pomáhajú ❤️
Mojej mame, preto lebo si to zaslúži. 💞
Nám všetkým, lebo sme skvelé mamy, manželky, ženy, sestry, kamarátky, kolegyne, niekedy psychologičky, niekedy pacienti, atď atď 😄
Starym rodičom lebo velmi vela pomahaju a podporuju❤️
Všetkým, ktorí to potrebujú, lebo sú chorí, alebo v núdzi 😇🙏🏼❤️🍀
Každému, kto ich nemá tak pekné, aby bol šťastný🤍 a čo sa teším je, že sme s detmi takou malou kvapkou prispeli tiež v projektoch kolko lásky sa zmestí do krabice od topánok a vianočný zázrak 🙂 verím, že aj to málo može niekomu spraviť krajšie vianoce 🎄❤️
Každému jednému z nás 🍀🌲🥰
Aspoň o kvapku lepšie Vianoce si želám pre dcerkinu spolužiačku, ktorá bude druhé Vianoce sedieť pri vianočnom stole bez maminky, pretože maminka minulý rok umrela a to dievčatko si nič nepraje pod stromček, len to jedno....to nesplniteľné.
Aspoň o kvapku lepšie Vianoce si želám pre dcerkinu spolužiačku, ktorá bude druhé Vianoce sedieť pri vianočnom stole bez maminky, pretože maminka minulý rok umrela a to dievčatko si nič nepraje pod stromček, len to jedno....to nesplniteľné.
@zuzana2910 😔
Vsetkym osamelym detickam 🥹
Mojím rodičom, veľa nám pomáhajú hlavne cez prázdniny s deťmi
Ja by som dopriala o kvapku lepsie Vianoce mojmu manzelovi. Za tento rok si toho prezil tolko zleho a ja mam pocit, ze robim pre nho malo,aby som ho povzbudila.
Všetkým, ktorí to potrebujú.
🍀 🙏 všetkým chorým ľuďom 🙏🙏
Mojej sestre by som dopriala taketo vianoce, pretože má veľmi vela starostí so svojim synom a ja ju mam velmi rada❤️dufam ze si to precíta...🩷
Aspoň o kvapku lepšie Vianoce si želám pre dcerkinu spolužiačku, ktorá bude druhé Vianoce sedieť pri vianočnom stole bez maminky, pretože maminka minulý rok umrela a to dievčatko si nič nepraje pod stromček, len to jedno....to nesplniteľné.
@zuzana2910 😢
Všetkým zraniteľným 😔🍀
Hlavne chorým a ženám v núdzi ked zostanú z detmi samé a bez všetkého 🥺
ludom bez domova 🙂
Každému dieťaťu, ktoré cíti nepokoj z rodičov vystresovaných touto dobou
Dopriala by som ich každému, kto je chorý, aby nemusel Vianoce stráviť v nemocnici, ale doma v kruhu svojej rodiny a priateľov.

Každému dieťaťu, ktoré cíti nepokoj z rodičov vystresovaných touto dobou.