Robil ti odber aj na HCG?
@hygienka nerobil mi dnes žiadne odberi len mi povedal že mám prísť toho 13steho že či to tam uvidí a keď nie tak mi ich správy ja len dúfam že tento krát nám to už vyde 😢💔😥🙏
@petusha253 gratulujem a veľa zdravíčka prajem ❤️🙏 mávam také menšie bolesti ako keby mám dostať menštruáciu ale hneď to potom prestane chvíľkami aj prsia má pobolievaju... Ja len dúfam že nám to tento krát vide 😥💔🙏
Ja keď som bola a nič nebolo vidno tak mi bral krv a za 2 hod volal že som pozitívna.. nečakali sme ,,až,, na ďalšie sono
Aj mne pri prvom tehotenstve keď nebolo na sono nič vidno hneď brali krv, na krv som vlastne chodila každý deň, určite nečakali dva týždne 🙀 bohužiaľ, u mňa to nedopadlo dobre. Držím palce.
@larinka17 môj pán dr... Mi nebral iba povedal prídete 13steho a uvidíme či sa nám to ukáže a keď nie bude robiť potom odberi a tak ďalej 😥💔
@gabika252 ďakujem vám a to mi je ľúto ❤️🙏💔😥
Mohol ti aspoň krv vziať na HCG
@luciaconkova1 uvidíte drzim silno palce nech to vyjde ❤️
Úplne zbytočne brat krv na HCG, ak na sone nic nevidi-kedze jeho hladina nie je zarukou uspesneho tehotenstva (moj pripad). najlepšie je počkať na sono. To ti píšem len na margo toho, že ti tu baby pisu, prečo ti nebral krv. Pan doktor vie, co robí. Kým nie je vidno srdiečko na Sone, nic nie je iste, aj keď hcg stúpa.
Budem držať palce.
Akurát otazka-menzes ti mešká mesiac? Alebo si to zle napísala? A mešká len par dní...
@luciaconkova1 ahoj ja som to mala tiež ako ti (až v septembri sa ukázal na sono) dnes má synko 11rokov👍 Držím palce 🤗
@luciaconkova1 ale na dobré veci sa oplatí čakať 😁 už mám doma dvojročnú slečnu ❤️
Mne az 8-9 tyzdni bolo vidno drobceka aj so srdieckom. Islo ma porazit s toho cakania 😁 ale drzim palce gratulujem.
tak kludne si mohla mat posunutu ovulaciu a tym padom na sone este nic nevidno. Drzim palce, nech to dobre dopadne.
@blondiee83 mesiac už
Ďakujem vám všetkým moc ❤️🙏

Ani mne na začiatku nič nebolo vidno, mala som posunutu ovuláciu. Dnes som v 23tt