ukončenie čučoriedkovej sezony
luciakruparova
autorno to hej tam by sa ine stada medvedov napasli ale su už fajnove a odpadky im chutia viac 🙂
15. aug 2014
@tanapeta 😀 kym ludia budu nechavat plne kose, otvorene a pohodene jedlo kade tade, tak pojdu radsej do tej dediny, nedegenuruju len ludia, Ale aj zver
15. aug 2014
@tanapeta ahá. lebo doteraz sa na čučoriedky nechodilo však? jeeeežiši
15. aug 2014

a potom, že medvede nemajú čo žrať a chodia do dedín na odpadkové koše ☹