icon
1 / 1
avatar

nikdy som to nejedla, ale lakalo ma to uz viackrat 😀

Dnes o 11:32
avatar

mnam!!! ♥

Dnes o 11:46
avatar
@patka_673

nikdy som to nejedla, ale lakalo ma to uz viackrat 😀

@patka_673 je dost mastne, aspon tie co som ja jedla. Ale raz do roka neodolam aj ked potom mam dost na cely rok 😅

Dnes o 13:18
avatar

Presne to jedlo, ze oci by jedli ale tak tazke, ze aj na dva roky potom staci😂

Dnes o 14:26
avatar

Tak my len na vianočných trhoch 😁

Dnes o 17:18
avatar

A ja že páročky...

Dnes o 18:57