veru,treba uz pomaly davat statusy co na vianoce 6rocnemu synovi? ja neviem s cim sa rad hra, neviem co si praje. poradte.
Ja uz tiez pokukujem po girlandach 😁 minulý rok sa vypredali čo som chcela tak už ich chcem mať s predstihom 😊
@ddaassuullaa no v BA sa trochu ochladilo, tak ja už hneď zháňam jesennú výzdobu, plus sa chystám na vianoce, lebo raz sa vyspis a už sú tu 🤣
@janulienka20 no treba kupovať už v septembri, októbri, lebo potom v decembri je už vyloženy Valentín a veľká noc.
@lucindamax nenenene, ja sa este veeelakrat vyspim, teda dufam, lebo mam za sebou dost neprespatych noci z horucav😁 ano, konecne sa mierne ochladilo, zial vo vnutri to necitim 😁 ale 🙏 o pravy zasnezeny december a ak bude, tak aj vianocne zavadzaky budu😁
Krásne, odkiaľ?
Ja už zháňam darčeky 🤣🤦♀️
Ty si môj človek, ja už mám nakúpené aj nejaké darčeky pre deti🤣🤣
Aj ja sa k vám pridávam :D ja už normálne kukám vianočné zasnežené videá :D a jak odbije október tak nastupujú vianočné pesničky 🤣
@lucindamax pamatam si,ako si minuly rok zacala odpocitavat 100 dni (tusim) do Vianoc.. aj vdaka tomu som chytila predvianocnu naladu a zacala sa tesit 😊
Tak to je naadherneeeee
To je Villeroy & Boch,ze? Krasne😍
@limetka713 no žiaľ do Vianoc ešte máme 125dni 😜
Krásne
Ty si šialenec 🤣
Wau
@lucindamax som si na teba spomenula veru, že už 4 mesiace do Vianoc, že už nákupy začínajú 😅 ale v obchodoch ešte nič vianočné 🤷
@suzanne94 veru zatiaľ slabota, ale ja som už niečo cez net predsa kúpila a vianočný porcelán nakupujem počas celého roku 🤣

Mna z teba sibne🤣🤣🤣 mne by bohate stacilo, keby sa ochladilo, aby sa aj hlava pripravila. Inak mam pocit, ze je vsetko naopak ako v Australii