icon
1 / 1
avatar

Existuje podsedak na normalnu stolicku, pozri feedo.sk

16. máj 2017
avatar

Lacný podsedak by nepomohol

16. máj 2017
avatar

mam taku drevenu Ikea stolicku a je super

16. máj 2017
avatar

my mame tuto, mala ju ma strasne rada stale na nej sedi. idealna vyska to je. moja ma 4 roky, ma ju asi pol roka.

16. máj 2017
avatar

my sme mali detsku stolicku len chvilku,potom sme sa prestahovali a nechcelo sa nam to hebedo stahovat, tak sme kupili tuli podsedak. od 1 a pol roka tam sedi a sama pekne papá. za mna super, odporucam. https://www.tuli.sk/e-shop/555-childup.html

16. máj 2017
avatar

moje mali normalnu stolicku a tam bol prichyteny podsedak. este teraz tak sedia.

16. máj 2017
avatar

@zoepikna ten poddsedak je celkom zaujimavy, bol by aj prenosny, len ci bude chciet na nom drobec sediet, lebo on nechce ani na vakusi, ked mu ho dam pod zadok ;)

16. máj 2017
avatar

@lilysk ta drevena sa mi zda byt velmi do priestoru, ale asi skocim do ikei a pozriem nazivo. Dakujem

16. máj 2017
avatar

alebo mu kúpte malý stolík s malou stoličkou nech si papá za svojim stolom

16. máj 2017
avatar

my mame rastucu stolicku

16. máj 2017
avatar

@geokatka fuu, to by bolo sice idealne, no nie je na to miesto.

16. máj 2017
avatar

@tarvika pojdem ju pozriet a uvidim teda, dakujem

16. máj 2017
avatar

@sestricka52 mozem sa opytat aku rastucu stolicku mate?

16. máj 2017
avatar

sedava mi tam 1,5 rocny syn. dcera sedi uz na normalnej

16. máj 2017
avatar
16. máj 2017
avatar

@sestricka52 dakujem

16. máj 2017
avatar

@lucindamax take su tie Ikea

16. máj 2017