
11 / 33
16tt a znovu sme trosicku podrastli :)
lucka1789
autor@zuzimalinka no co ti poviem opuchlam som ieako :D :D
14. júl 2013
😀 😀 no bude to este hooorsie 😀
14. júl 2013
lucka1789
autor@zuzimalinka no verim tomu ze o chvilku budem ako vorvan :D
14. júl 2013
@lucka1789 😀 ale budeme krasne stastne vorvane so zdravymi babatkami 🙂
14. júl 2013
lucka1789
autorno to budeme 🙂 v zime ani von nevidem lebo si nebudem mat co obliect :D
14. júl 2013
noooo fajnove brusko mas moja 🙂