
15 / 33
21tt a takto si pekne pomalicky rastieme :)
to je spic 🙂 podla mna bude chlapec 🙂
19. aug 2013
lucka1789
autoreste zatial nevieme co to bude dufam ze sa nam zajtra ukaze 🙂
19. aug 2013
lucka1789
autor@kajuska9999
@irsina83 no aj mne svokra hovorila ze to bude chlapec lebo mam špicaté a budeme mat dievčatko 🙂
29. aug 2013
bude chlapec že?