icon
16 / 108
Šatka na leto pre moje zlatino :-)
avatar

Jéééj krásna je , aj ja chcem malej šatku spraviť, mohla by si mi poslať prosím ťa návod do IP ako si robila ak sa ti che?

6. máj 2012
avatar
lunana
autor

@slnecnica25 jasné 🙂 pohľadám ho a pošlem

7. máj 2012
avatar

@lunana Ďakujem zatiaľ veľmi pekne 🙂

7. máj 2012