
12 / 41
...medovnikove srdiecka...potrete zltkom...
lusia30
autor@cicusmicus30 to som nasla taky recept...prvy plech som natrela a ostatne uz nie 🙂
13. dec 2012
mňam milujem medovníčky,vyzerajú úžasne. Ja si asi tento rok neužijem veľmi vianočné prípravy,keďže by som mala len ležať,ale medovníčky určite nebúdú u nás chýbať 🙂
13. dec 2012
juuuj, ty pozieras zltkom? Ja len bielkom.