lusia30
12. jan 2011
Nas druhy pokladik
takze druhe bude chlapec?
8. máj 2011
aj ja by som brala parik,a ak sa nezadarilo teraz tak vyskusame potom tretie 🙂 pacia sa mi velke rodiny.Ak mi to bude dopriate
8. máj 2011
No ved to je jasne ze vela deti treba aspon nejaky malinky domcek :D
8. máj 2011
Tak to mame rovnaky sen 🙂 my uz domcek mame aj vybraty a je v plane
8. máj 2011
ďakujem a držim vam palce
8. máj 2011
hm, mas to skoro ako ja lusia30🙂 tiez mam 3-rocnu dcerku a 29.jula cakame chlapceka🙂
tak nam teda drzim palce🙂
26. máj 2011
nasa bude mat 4 teraz v juni🙂 uvidime co to druhe babo s nou spravi🙂
26. máj 2011
lusia30
autorjeeej tak to mame fakt priblizne rovnako 🙂 nasa sa zatial velmi tesi a nevie sa dockat braceka 🙂
26. máj 2011





















velmi pekne dakujem 🙂