Komentár bol odstránený
Lepsie je vypnut komentare😉
24. mar 2016
@zuzkaanicka ja jej to ale radím v dobrom,iné gramatické skvosty som tu videla ako "a" a "ä" 😝
24. mar 2016
@helencek ved ja tiez😉
24. mar 2016
či e 😀
24. mar 2016
lussy1910
autorNeviem naco to je dobre vobec to nerisesim a nemienim sa tu ani natahovat.na hlupostiach a ked uz niekho toto trapi ale a a e dam tak potom neviem 👏☺
24. mar 2016
len clovek z komplexmi riesi ci je tam a alebo e a len krava si moze mysliet ze to lussy1910 nevie!!!totalne trapne ....
27. mar 2016

vypni si komenty a už ťa nikto nebude otravovať 🙂