icon
1 / 1
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

vypni si komenty a už ťa nikto nebude otravovať 🙂

24. mar 2016
avatar

Lepsie je vypnut komentare😉

24. mar 2016
avatar

@zuzkaanicka ja jej to ale radím v dobrom,iné gramatické skvosty som tu videla ako "a" a "ä" 😝

24. mar 2016
avatar

@helencek ved ja tiez😉

24. mar 2016
avatar

či e 😀

24. mar 2016
avatar

Neviem naco to je dobre vobec to nerisesim a nemienim sa tu ani natahovat.na hlupostiach a ked uz niekho toto trapi ale a a e dam tak potom neviem 👏☺

24. mar 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

len clovek z komplexmi riesi ci je tam a alebo e a len krava si moze mysliet ze to lussy1910 nevie!!!totalne trapne ....

27. mar 2016
avatar

@cindyy neries nemala do koho supnut ta hned aa musela ozvat

27. mar 2016
avatar

@lussy1910 neriesim len som sa musela vyjadrit :D

27. mar 2016