icon
1 / 1
avatar

aj ja na neho pozerám a neviem sa rozhodnúť,vojde tam na kysnuté z 1 kg múky?

2. nov 2015
avatar
lyli5
autor

Tak ho už mám, manžel zhodnotil že bude ok,metličky si hlinikpvé bitelné žiadny plast

2. nov 2015
avatar

@lyli5 na fotke bolo zle vidno práve tie metličky,preto som sa bála aby neboli z plastu a neutiahne to kysnuté cesto,dík za info snád sa podari MM kúpiť...šup šup odkúšaj či budeš spokojná 🙂

2. nov 2015
avatar
lyli5
autor

No len teraz ma nenapadá že čo by som tak rýchlo upiekla, keďže mm ide do roboty na 26 dní. Ale pýtala som sa že s reklámaciou nie je problém aj keď sa niečo zlomí a má to záruku až 3 roky čo si myslím, že bude odpovedať kvalite, a s touto značkou mám len dobré skúsenosti.

2. nov 2015