lyli5
autorTak ho už mám, manžel zhodnotil že bude ok,metličky si hlinikpvé bitelné žiadny plast
2. nov 2015
lyli5
autorNo len teraz ma nenapadá že čo by som tak rýchlo upiekla, keďže mm ide do roboty na 26 dní. Ale pýtala som sa že s reklámaciou nie je problém aj keď sa niečo zlomí a má to záruku až 3 roky čo si myslím, že bude odpovedať kvalite, a s touto značkou mám len dobré skúsenosti.
2. nov 2015

aj ja na neho pozerám a neviem sa rozhodnúť,vojde tam na kysnuté z 1 kg múky?