m1chaelka
7. okt 2013
♥MAXIM♥
m1chaelka
autor:-*
7. okt 2013
Prekrawny chlapec 🙂
13. okt 2013
Prekrasny 🙂
13. okt 2013
m1chaelka
autor🙂)
13. okt 2013
nununu ,zlaty 🙂. aj meno mu pasuje
18. okt 2013
Jej krasny. Dalsi Maximko. Aj my mame Maxima ;))) podla mna najkrajsie xlapske meno
19. okt 2013
jaky maly krasnucky 🙂 aj nas drobcek bude onedlho pri nas 🙂))))
12. dec 2013
m1chaelka
autortak sa tesim s tebou 🙂)) vychutnavam si kazdu sekundu snim velmi rychlo rastie este nedavno sa narodil a uz bude mat 3 mesiace :-O
12. dec 2013
Aj my mame Maximka. V aprili bude mat rocik.
14. mar 2014












































Moje krásne <3 , 🙂