m1chaelka
autor😀
13. apr 2014
Tyyyy,nemusí to byť zlé...😵
13. apr 2014
m1chaelka
autorNebicko v ustach este mam dva banany 😀 aj tie padnu dnes 😀
13. apr 2014
hmmmm ja si dávam kakavko +4pol.lyžice neskviku a palacinky dem+ neskvik a ked nič neni takého po ruke tak lyžica a nutela to istííííííííííí 😢
13. apr 2014
Dakujem! Je skvelé vedieť, kedy máte "sviatky". 🙂
13. apr 2014
:D to ma este nenapadlo :D dobre to chutilo?
14. apr 2014
m1chaelka
autor@sliznik zamalo 😉
@dadika1114 vyborne 🙂)))
14. apr 2014
@m1chaelka no to musiiim teda skusit 🙂
14. apr 2014
aj ja si to takto davam+šlahačku🙂)
14. apr 2014
tak toto by som potrebovala dnes aj ja.... nutela by bola, len ten banán nie :(
14. apr 2014
m1chaelka
autorHaaa nie nie 🙂 dnes rano som vyjedala uz len lyzickou 😀 kupujeme tu velku nutelu takze tej nieje nikdy malo len banan bolo treba uz zjest 😀
4. máj 2014
To idem skusit :D
6. máj 2015
m1chaelka
autor😂
6. máj 2015

tak ja ju nemám ale idem si urobit 😀