Ja som ešte len v začiatkoch pečenia.. ale chlebík je chutný...
30. júl 2020
Už viac ako 5 rokov pečiem domáci chlieb, ale takto krásne som ho veru nikdy neozdobila, ďakujem za krásny nápad 😍
30. júl 2020
Piekla som si vlastny chlebik, kolace pre mojho muza ale i ore navstevy a terz uz nepeciem...mam pokazenu trubu 🥺
30. júl 2020
Mozem poprosit receptik na toust 🙏
30. júl 2020


Pečiem, dnes má čakajú 3bezlepkove chleby a tiež jedna razna kocka 😊👍