macamliecna
autortakto mame na jesen 🙂
18. okt 2015
závidím 🙂 chystáme sa na výlet do Berlína, a po týchto fotkách sa už neviem dočkať 🙂
18. okt 2015
macamliecna
autor@wicka5 vianocny berlin je tiez fajn,ale jesen je najkrajsia.v lete to zas zije,ludia lezia pri vode,vsade hudba a lode 🙂
18. okt 2015

nádherné farby