macamliecna
autorhauck..neviem,či je dobry.. ☹ snad hej,lebo malemu sa v tom moc pači a nerada by som mu ničila chrbticu
20. aug 2014
Veď práve 🙂 ja tiež rozmýšľam nad kupou, ale az keď bude vedieť sedieť. Táto sa mi moc zapáčila 🙂
20. aug 2014
macamliecna
autor@anita bola v zlave za 50%...takže za 20eu
20. aug 2014

Ahoj. Možem sa opýtať, co to máš za nosič?