icon
33 / 255
avatar

Ahoj. Možem sa opýtať, co to máš za nosič?

19. aug 2014
avatar

hauck..neviem,či je dobry.. ☹ snad hej,lebo malemu sa v tom moc pači a nerada by som mu ničila chrbticu

20. aug 2014
avatar

Veď práve 🙂 ja tiež rozmýšľam nad kupou, ale az keď bude vedieť sedieť. Táto sa mi moc zapáčila 🙂

20. aug 2014
avatar

@anita bola v zlave za 50%...takže za 20eu

20. aug 2014