Hmmmm?
7. mar 2016
Na sekeru vlastnevlastne
7. mar 2016
macamliecna
autor..ze niekde pri rozhlase to takto funguje 🙂
7. mar 2016
Asi ziadna sláva .. Ked tam nik neje 😀
7. mar 2016
Hmmm odvazny krok..snad za dobrotu nie na zobrotu...ale ak je to real tak pekna myslienka...alebo ponikatelsky trik? hmmmmmmm
7. mar 2016
@macamliecna niekde som sa docitala o darovanej kave....to sa mi tiez pacilo....kto mal kupil pre toho co nemal.....
7. mar 2016
13. apr 2016

Na splatky😂😂😂 ale mile..