majerkovam
autor@brendaa aj mne je smutno ako to vyzerá v Tatrách a aj inde, najmä preto lebo nič sa nerobí proti najväčšiemu škodcovi stromov lykožrútovi ☹
20. okt 2018
@majerkovam ano ja som myslela aj co zvazaju stromy ze aky to biznis.....
20. okt 2018
áno vieme, včera vyhrala naša dedina titul Strom roka😊🤗🤩
20. okt 2018
To naozaj? Moj mm dnes kupil ze ide sadit heh ani nevie ze sa do nieco takehoto trafil 😄
20. okt 2018
majerkovam
autor@lafamme gratulujem a aky strom ste mali prihlásený lipu?🙂
20. okt 2018
@majerkovam ďakujeme, áno Lipu😉
20. okt 2018

Stromy berieme ako samozrejmost..... po kalamite vo vysokych - nizkych tatrach mi je dodnes smutno😒
A ten vyrub stromov ufff