rozplakala si ma ❤️
23. jan 2019
A pockaj, ked sa k tomu prida: mamika moja, ubi uťa! ❤ moj malicky dysfatik ma takto dojal k slzam tyzden dozadu.. 4r o tri dni ma..
23. jan 2019
majka1c
autor@zuzina1881 to už počúvam večer v posteli mamika vubim ta alebo mi odpovie aj ja ta vubim😍
23. jan 2019
23. jan 2019
Krasne napísané ❤️
24. jan 2019

Krásne moc, presne teraz mám to obdobie keď len furt,, mama,, po tomto ma to už vytáčať nebude. Ďakujem