majka64
9. júl 2010
Ultrazvuk
Včera sme boli v LV na 4d. Máme krásny zážitok... Doktor sa nám venoval 2 hod. a bol veľmi ochotný... vysvetlil nám všetko.... pozrel každučký centimeter telíčka, všetko je v poriadku... videli sme aj sme počuli srdiečko 🙂 Drobec sa nám predvádzal. Doktor šťuchal mamičku do bruška tak sa drobec urazil a nechcel si už ukázať tváričku, schovával sa za ručičky aj nožičky. Je to úžastné vidieť babätko v brušku ako tam vystrája. Veľmi sa tešíme a máme s Marekom krásny zážitok na celý život. Odkaz pre malého Mareka: Veľmi sa na teba tešíme a veľmi ťa ľúbime.....
Odporúčame
majka64
autorAno.... my sme platili 65 eur ale to sme si mohli vybrat balik aky sme chceli.... mame dvd tam mame 40 min video, potom cd tam su fotky a tiez videa, a potom nam vytlacil 3 farebne a 3 ciernobiele fotky...
9. júl 2010
ešte pred tromi rokmi som tam bola aj ja a pán doktor má naozaj veľmi milý prístup a tiež sme tam boli skoro 2hodiny a dokonca v sobotu 🙂) presne tento balíček sme si vybrali aj my 🙂)
9. júl 2010



v LV je 4d? a za kolko ak sa smiem spytat?