icon
1 / 1
avatar

🙏😂😂😂😂😂👌

6. jan 2019
avatar

Sa smejete, ale presne toto je aj môj problém 🙈🙈nevie sa naštartovať a keď, cely deň dobre a večer by som aj chladničku zožrala

6. jan 2019
avatar

@skeblicka77 aj moj bol aj suseda by som zjedla 😅 :D ale začala som piť aj nočný proteín a odvtedy nevyzieram v noci chladničku :D

6. jan 2019
avatar

Ale horalky sa nevzdám nikdy ❤️

6. jan 2019
avatar

@majka9772 vymenim horalku za 2 snicle🙂

6. jan 2019
avatar

@emily76 aj za 10 😅 Jak by som si horalku dala 😇

6. jan 2019
avatar

@majka9772 lebo jes malo. Jasne ze potom by si zozrala aj dvere od chladnicky. Vyrataj si svoj bazalny metabolizmus aby si vedela kolko kalorii potrebuje tvoje telo aby prezilo a potom to porovnaj s tym co realne zjes...stavim sa ze tam bude velke minus. Treba jest viac, ale zdravsie, vela vlakniny, vela tekutin, nikdy nehladovat a hybat sa aj ked len 15 minut denne...a pojde to aj ked si das trebars aj tu horalku z casu na cas...

6. jan 2019
avatar

@alexandraalexandrova 😅😅 obrázok je na pobavenie netreba brat všetko do slova 😂😂 a inak cvičím niekoľko rokov a stravujem sa tiež pomerne zdravo /až na tie moje horalky tie milujem ❤️

6. jan 2019
avatar

@majka9772 prepac, moj kometar nemal ist tebe, ale @skeblicka77 len som si vas poplietla 🙂
Vela ludi sa inak doslova dokaze takto sialene stravovat a cudovat sa preco nechudne, zazila som takych osobne...

6. jan 2019
avatar

@alexandraalexandrova áno to máš pravdu 😊

6. jan 2019
avatar

🙏

6. jan 2019