Ja som tiez robila z plechoviek.. naukladala som na seba 2 rady a na vrch tusim len jedno, uz nepamatam 😃 Obalila so stuzkami.. fotiek na googli najdes, ale velmi to nechcelo stat, takze budes improvizovat..
15. mar 2019
Robená minulý týždeň 🙂
15. mar 2019
15. mar 2019
Kazdopadne sa muz ci priatel potesi 🙂 uvidis 🙂
15. mar 2019
Ja som tiež robila bratovi na 18ku, trojposchodovu, potom som tam ešte polepila také malé fľaštičky s alkoholom, kondómy a všakovaké somarinky.
15. mar 2019
Musi byt len pivova? Ja som robila muzovi z croisantov a salka,lebo to zboznuje
15. mar 2019
Moja bola takato
16. mar 2019
mamicka3000
autorSuper nápady veľká vďaka❤❤❤
16. mar 2019





Ja som robila tiez z plzne a dala som poschodovu z 35 plechoviek🙂 fotku musim pohladat🙂