mamina1973
6. feb 2014
Moja tvorba
Moje začiatky
mamina1973
autorĎakujem
6. feb 2014
Krásna práca, hodiny so stuhami, špendlíkmi a nožnicami v ruke, však? Prajem veľa rovnako krásnych výrobkov🙂 K.
15. feb 2014
mamina1973
autorďakujem
15. feb 2014
Nádherné.
19. feb 2014
mamina1973
autorďakujem
19. feb 2014
krasne,chcem sa opytat mate aj nejake postup?.
20. feb 2014
Krásna práca, šikulka🙂))
8. mar 2014
mamina1973
autor@001tina ďakujem
8. mar 2014
Dobre ranko mozem sa opytat kolko cm stuzky davate?
9. mar 2014
mamina1973
autor@vierkakk používam 2,5 cm široké saténové stužky a ja osobne dávam 5 - 5,5 cm dlhé stužky - podľa toho ako si ich naskladám a nastrihám
9. mar 2014
Veľmi pekné.
9. mar 2014
mamina1973
autor@nana62 ďakujem
9. mar 2014
Dakujem ste zlata a velmi sikovna.Peknu nedelu
9. mar 2014
krása
31. okt 2014
























































































































krasna praca🙂