mamina1973
13. aug 2014
Vianoce 2014
mamina1973
autor@hamartina ďakujem
22. sep 2014
aj ja chcem! foto! 🙂 🙂 🙂
31. okt 2014
krásne !!!!! A čo taká sada stojí?
19. nov 2014
mamina1973
autor@hunkovaandrea a ktorú myslíte?
20. nov 2014
Uplne nadherna uzasna praca obdivujem asi aj casovo narocna. Prosim kolko trva zdobenie jednej vianocnej gule dakujem
10. dec 2014
mamina1973
autor@kamilkal Ďakujem za pochvalu, a čas zdobenia závisí od veľkosti gule a vzoru - ako pri ktorej tak 1 - 1,50 hodiny čistej práce (to znamená, že sedím a "pichám"), pri niektorých vzoroch mi to trvá aj do 2 hodín🙂
10. dec 2014
@mamina1973 a keby chcem takú istú sadu..tú tyrkysovú,aká by tam bola cena?Inak klobúk dolu,nádherná práca 🙂
10. dec 2014


















































No nadhera.