icon
58 / 122
avatar

ahoj odkial máte mantinel , a kolotoc ?

28. apr 2015
avatar

@mackova11 ahoj, to bola všetko výbava k postielke, celú detskú sme kúpili vlastne ako stála v obchode, vo švajci.

28. apr 2015