1 / 1

A vsetci tvrdia, ze su to originaly

23. feb 2018

suhlasim, tiez som si vsimla ze uz davno to nieje to co byvalo, objednavam uz asi 5 rokov odtialto a za zaciatku nebol vobec problem boli rovnake ale poslednu dobu uplne ine...tiez som sklamana

23. feb 2018

Aj ja som pocula o tom ze su riedene

23. feb 2018

...ufff treba dať podnet na SOI

23. feb 2018

Ja som raz kúpila odtiaľ ružovú Lacoste a tiež nebola original

23. feb 2018

Ja mam odtial chloe a tiez sa mi nezda ze vydrzi kolko predtym ked som ju mala z kamen neho obchodu

23. feb 2018

Raz som objednavala z Notino, no aj posledný. Škoda foto už som zmazala. No namiesto 50 ml parfumu mi prišlo niečo zelené a max štvrť fľaše. Otras. Viac od tial nič nekúpim. A koľko som musela telefonovať a písať aby sa reklamácia pohla. No otras. U mňa to bol tovar evidentne po záruke,niekoľko rokov.

23. feb 2018

Na SK jedine fann...ostatne int.shopy s parfemami nikdy...tot moja skusenost😉

23. feb 2018

Ja som s notinom nemala nikdy problem

23. feb 2018

ani ja a to uz objednavam ze zopar dost rokov 😉

23. feb 2018

Tuto vonavku mam mne voni najviac moja mama mi ju kupuje na sviatky ale netusim odkial.

23. feb 2018

Ale, maximálne odporúčam Elnino.sk. Teda neviem ci môžem takto verejne no už niekoľko rokov u nich objednávam aspoň 2x do roka a zatiaľ bolo všetko v maximálnom poriadku. Dokonca mi poradili výbornú vôňu. U nich som ja max spokojná.

@mell_j
    @nelly3 a mali ste niekedy naozaj original..alebo kupovali ste tu istu vonu vo fann?

23. feb 2018

ja som nemala nikdy problem, chanel nebol urcite fake ... aj elnino ...

@maminula
    ja malokedy kupujem vo fann, mala som zopar , ale zase neviem porovnat, , ale nemyslim si ze su fejky hmmm

23. feb 2018

@melinduska fann ma dosť nadhodene ceny. Podľa mňa. V predajni a aj na nete mali vôňu eclat tu neviem teraz ako sa vola za 40 e,to bola novinka a na Elnino.sk bola za 27 e. Tiež originál a 30 ml balenie.

23. feb 2018

Treba si vyskusat vonu kupenu vo fann alebo na letisku alebo niekde v zahranici a potom porovnat a to budete mile damy prekvapene 😉

@melinduska ano presne

23. feb 2018

@melinduska mam aj vone z letisk a zo zahranicia a tie, co kupujem na neze, urcite nie su fake. neviem porovnat ine, mam dost vyhraneny vkus a striedam max. 6 parfemov stale dookola a tie boli ok

Notino aj El Nino 👎👎👎 fejky ako mraky ,,keď parfém jedine Marionnaud alebo Fann

23. feb 2018

@maminula ano bezne si kupujem aj vo fann ked sa mi nejaka zapaci kupim si ju hned v obchode ak to je vona ktoru poznam tak si ju objednam odtial. Mam jednu vonu 30ml z fann v kabelke a 90ml doma z notino
    Ziadny rozdiel. Ale mozno niekto mal zle neviem, ja som zatial na taku nenarazila

Komentár bol odstránený

@rukjatko je mi fuk co si kto kde kupi len moja osobna skusenost je taka, ze si v zivote neobjednam parfem z netu chcela som len pridat moju skusenost a ak druhemu nieco sedi a je spokojny tak ok

23. feb 2018

@melinduska treba supnut do recenzii na stranke alebo podst staznost na SOI

23. feb 2018

Pridavam sa... tiez som objednavala Cartier a tiez to bol fejk😕

Ja objednávam z Notion už asi 8 rokov a nikdy v živote mi neprišiel fejk

1. aug 2018

@alexies určite ti niesu originály.. Určite...

1. aug 2018